PS4 BAZAR: Robinson: The Journey VR [ PS4 ]

PS4 BAZAR: Robinson: The Journey VR

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 399 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PS4 bazar Robinson: The Journey VR

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Adventury

Lokalizace: Český manuál

Popis sortimentu
Video ukázky

Na vlastní kůži se ponořte do prehistorického světa, v dechberoucím zpracování od slavných vývojářů z Crytek (Far Cry, Crysis). Užijte si ve virtuální realitě živoucí a rozmanitý svět obydlený obřími dinosaury.

 

Na vlastní oči zažijte živý, dýchající svět, který prozkoumáte silou PlayStation VR . Přežít v přirozeném prostředí prehistorických ještěrů dokážete, pouze pokud naplno využijete všechny Vaše smysly.

 

Prozkoumejte toto nové prostředí z pohledu Robina, mladého chlapce který nouzově přistál na mysteriózní planetě, která se stále nachází v jurské éře. Otevřená tajemství úžasného okolí v emocionální nabitém příběhu a prozkoumejte neznámé země za pomoci robotického asistenta, který při Vás bude létat na každém kroku dobrodružství.

 

Používejte terén, listí a zvěř, které potkáte, od neškodných býložravců, až po hrozivých a ohromných predátorů z vrchu potravinového řetězce, a zažijte intenzivní realismus, který Vám přinese PlayStation VR a sílu Cryengine.

 

Zažijte nová dobrodružství očima Robina, mladého chlapce, který nouzově přistál na prehistorické planetě plné ještěrů.

 

Otevřená tajemství úžasného světa za pomoci HIGSa a laik-robotického AI a mláděte T-rexe, kteří Vás budou provázet na každém kroku.

 

Prozkoumejte a využívejte Vaše prostředí, listí, zda zvěř-od neškodných býložravců, po obrovských predátorů.

Hra vyžaduje příslušenství Playstation VR!