PS4 BAZAR: NHL 17 [ PS4 ]

PS4 BAZAR: NHL 17

V oddělení:BazarPS4

Vaše cena: 255 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: ps4baznhl17

Stav zboží: Bazar - použité zboží

Platforma: PS4

Herní žánr: Sportovní

Lokalizace: České titulky

Popis sortimentu
Video ukázky

Letošní díl série NHL vyjde jako každý rok v září a již nyní můžete hlasovat o tom, který hráč bude na obalu krabičky české verze NHL 17 pro PS4! 

 

Vítěz ankety NHL 17 Cover Vote bude představen na galavečeru NHL Awards. V jeho průběhu bude k vidění ve světové premiéře ukázka ze hry NHL 17, takže si určitě udělejte poznámku do kalendáře.

 

V nabídce hráčů pro obal NHL17 najdete hráče: Connor McDavid, Jamie Benn, Aleksander Barkov, Victor Hedman, Joe Pavelski, Anze Kopitar, Vladimir Tarasenko a Jakub Voráček.

 

Jakub Voráček - Od příchodu do Filadelfie se z Jakuba Voráčka stal jeden z nejlepších ofenzivních tvůrců hry v NHL. Spolu s Claudem Girouxem, bývalou tváří obalu hry EA SPORTS NHL, by měli i v následujících letech tvořit jednu z nejlepších úderných dvojic ve Východní konferenci.

Vize vývojářů NHL17: Naším cílem je vylepšit herní systém ve všech 3 pásmech, od chladnokrevného zákroku brankáře, který změní vývoj utkání, po souboje před brankou o každý centimetr ledu v závěru zápasu. Díky větším možnostem přizpůsobení našich populárních režimů vytvoříme zcela nový zážitek v rámci hokejové hry, která se bude v řadě ohledů pyšnit mnohými „nej“. A nezáleží na tom, jestli plánujete vyzvat kamaráda vedle sebe na gauči nebo řídit tým v elitních patrech některé ze soutěží. V NHL 17 můžete utvářet svůj hokejový odkaz způsobem pro vás důležitým.