Dishonored: Death of the Outsider [ PC ]

Dishonored: Death of the Outsider

V oddělení:PC

V oddělení: PCAkční

Vaše cena: 480 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC Dishonored Death

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

Dishonored®: Death of the Outsider představuje zcela samostatný titul od tvůrců kriticky oceňované série Dishonored, Arkane Studios. Ocitáte se v roli nenapravitelného padoucha a zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi jménem Billie Lurk na jeho cestě opětovného setkání s mentorem jménem Daud, zatímco se pokusíte o provedení jednoho z nejsložitějších kontraktů.

 

 

 

 

 

Převezměte roli notorického nájemného zabijáka jménem Billie Lurk. Znovu se shledejte s vaším starým mentorem, legendárním zabijákem Daudem, zatímco se pokusíte o nemožné - zabít Outsidera, hlavní nástroj vykonávající zlovolné plány Říše. Na své cestě do nejšpinavějších koutů města Karnaca s cílem odhalit tajemství Outsidera a jeho počátky budete čelit mnohým smrtícím oponentům, starověkým silám a těžkému rozhodování, které navždy změní svět okolo vás.

 

 

 

 

 

Klíčové prvky:

 

 

 

Ultimátní zabiják s nadpřirozenými schopnostmi
Zůstaňte se stínu nebo vystupte na denní světlo, abyste se postarali o nepřítele - volba je jen na vás.

 

 

 

 

 

Složitá zakázka
Zabít Outsidera nebude nic jednoduchého. Budete muset podniknout cestu do hlubin města, abyste odhalili některá dlouho zapomenutá tajemství. Na vaší cestě narazíte na podzemní zápasnické kluby, temné magické kulty a mocné starověké artefakty.

 

 

 

 

 

Smrtící nepřátelé
Zatímco půjdete po krku Outsiderovi, budete muset čelit zcela novým nepřátelům.