Devil May Cry 5 [ PC ]

Devil May Cry 5

V oddělení:PC

V oddělení: PCAkční

Vaše cena: 950 Kč
Množství Koupit

Skladem

Objednací kód: PC DMC 5

Stav zboží: nové zboží

Platforma: PC

Herní žánr: Akční

Popis sortimentu
Video ukázky

 

 

BONUS: DLC HEROINE SET

 

 

 

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

 

 

Klíčové prvky:

 

Legendární akční série se vrací - Série, v jejímž rámci se prodalo více než 16 miliónů her, se vrací v čele s původním režisérem jménem Hideaki Itsuno.

 

Souboj za dobro a zlo - Démonická invaze započala se semeny démonického stromu, který zakořenil ve městě Red Grave City. Pronikání pekelných sil upoutá pozornost mladého lovce démonů Nera - Dantova spojence.

 

Neutuchající akce - Hra nabídne celkem 3 hratelné postavy a každá z nich přináší radikálně odlišný herní styl.

 

Průlomová grafika - Hráči se mnou těšit na fotorealistický design postav, oslňující práci se světlem a efekty prostředí, a to vše díky RE enginu od společnosti Capcom.

 

Zastavte démonickou invazi - Bojujte s epickými bossy v adrenalinem naplněných soubojích napříč rozlehlým Red Grave City.

 

Lovec démonů - Nero, jeden z hlavních protagonistů série a nositel krve Sparda, míří do Red Grave City, aby společně se svým přítelem Nicem čelil prudkému útoku nelítostných démonů.